Start – działaj, wybieraj polskie towary

 

Oszczędzanie, to jeden z głównych tematów strony. Nie musisz być „zakupowym patriotą”, aby skorzystać na lekturze tego miejsca w sieci.

 

Używaj tej strony w takim stopniu w jakim Ty chcesz!

 

Strona pomoże Tobie w realizacji szczególnie takich celów jak:

  • wybór produktów i usług polskiego pochodzenia
  • sprawne zarządzanie budżetem domowym, optymalizacja finansowa 
  • wdrażanie zasad „patriotyzmu gospodarczego” poprzez codzienne wybory i nawyki

Kondycja gospodarki ostatecznie wpływa na naszą sytuację ekonomiczną i nie tylko… Stosowanie zasad „patriotyzmu gospodarczego” w naturalny sposób zmniejsza negatywny wpływ przemysłu na środowisko w którym żyjemy. Będąc „zakupowym patriotą”, żyjesz ekologicznie.

 

Wybieranie polskich towarów ma znaczenie dla silnej gospodarki i naszej zamożności

 

Wdrażanie produktów i usług polskiego pochodzenia ma znaczenie dla „ekosystemu” w którym żyjemy, a jest nim Polska. Nie ma konieczności, abyś uważał(a) siebie za „zadeklarowanego, wytrwałego patriotę”. W praktyce liczą się nasze działania. Tak więc, czym więcej z nas będzie dbało o wspólny „interes”, tym lepiej dla „naszego ekosystemu”. Zapoznając się ze stroną, zorientujesz się szybko, że przemyślana troska o własne gospodarstwo domowe, o oszczędności, zdrowie, wpływa na całe społeczeństwo.

 

Wzrost zamożności społeczeństwa wynika z sumy działań poszczególnych jego obywateli. Gramy wszyscy w jednym zespole, na jeden wynik, choć często sobie nawet z tego nie zdajemy sprawy. Czy wiedziałeś(aś), że Japończycy wolą rodzime towary? Krótko mówiąc: jesteś ważny dla nas wszystkich! Potrzebujemy Ciebie, a Ty nas!

 

Korzystaj z materiałów tu zamieszczonych, aby osiągać własne cele

 

Jak zacząć? Zapoznaj się z 10 wskazówkami patriotyzmu gospodarczego oraz świetną ideą „wspierania swojaków” na ziemiach polskich, jeszcze z okresu, gdy Polski nie było na mapie w XIX wieku. A później działaj! Po prawej stronie masz szybki dostęp do polskich sklepów online różnych kategorii. Znajdziesz tu propozycje polskich produktów i usług, które są korzystne dla portfela. Kieruj się dobrą oceną produktów i przekonaniem. Nie warto moim zdaniem wybierać towarów tylko ze względu na kraj pochodzenia, ale przyjrzeć się, czy towar ma dobre przełożenie ceny do jakości. Warto wybierać produkty konkurujące jakością i ceną, a takich rodzimego pochodzenia jest wiele. Sam regularnie odkrywam nowe, dobre polskie produkty.

 

Dołącz do grona zakupowych patriotów – działaj oddolnie, korzyści będą dalsze niż własny sprawny budżet

 

Pomysł strony jest oddolnym działaniem, formą „pracy organicznej”. Nie powstała jako inicjatywa wspierana przez administrację państwową. Ponadto, nie są tu poruszane tematy polityczne, nie ma też służyć dyskusjom związanym z polityką. Temat strony jest szerszym spojrzeniem na kwestie Państwa. Państwo które tworzymy my wszyscy. Od naszych decyzji w dużej mierze zależy to, w jakim kraju żyjemy dziś i jutro. Choćby patrząc „z boku” wydawało się, że jest inaczej. Nie lekceważmy możliwości, które mamy. Mam nadzieję, że korzystanie ze strony przyczyni się do wielu korzyści w Twoim życiu. Osób Tobie bliskich i całemu społeczeństwu.

 

Ciekaw jestem jakie są Twoje ulubione produkty/usługi polskich producentów? Które Ty uważasz za posiadające dobrą cenę do jakości i wartości, którą oferują?

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *